Ogólnopolskie badanie wiedzy Polek

Weź udział w ogólnopolskim badaniu wiedzy Polek, każda wypełniona ankieta to 3 zł, które przeznaczymy na profilaktykę raka szyjki macicy.

My kobiety robimy wiele, ale często nie mamy czasu, by zatroszczyć się o siebie. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie, jej wyniki pozwolą nam opracować dalsze działania, aby jeszcze lepiej zatroszczyć się o zdrowie Polek.

Pamiętaj, Twój głos ma ogromne znaczenie, to nie tylko wiedza pomocna w profilaktyce kobiecego zdrowia, to również wsparcie Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Wybrana przez nas fundacja pomaga kobietom walczyć i wygrywać z rakiem szyjki macicy, a każda wypełniona ankieta to aż 3 zł przeznaczone na ten cel.

Wspólnymi siłami możemy osiągnąć cel i wesprzeć fundację w realizacji jej działań statutowych, między innymi w zakupie badań cytologicznych dla kobiet w całej Polsce.

Zebraliśmy już
21641zł

Ankieta

Pytanie 1/10

Ile masz lat?

Pytanie 2/10

Regularnie wykonywana cytologia to badanie, które pozwala wykryć:

Pytanie 3/10

Jak często należy wykonywać badania cytologiczne?

Pytanie 4/10

Kiedy ostatnio wykonałaś cytologię?

Pytanie 5/10

Kiedy najlepiej wykonać cytologię?

Pytanie 6/10

Czym miałaś pobierany wymaz do ostatniej cytologii?

Pytanie 7/10

O czym mogą świadczyć objawy takie jak: wydzielina o rybim zapachu z pochwy, ból, pieczenie miejsc intymnych?

Pytanie 8/10

USG piersi to jedno z podstawowych badań pozwalających na zdiagnozowanie raka piersi. Czy wiesz, jak regularnie powinno się wykonywać to badanie, gdy jest się w grupie ryzyka (należą do niej kobiety, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe)?

Pytanie 9/10

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest główną przyczyną raka szyjki macicy. Czynnikiem sprzyjającym zakażeniu się wirusem HPV jest:

Pytanie 10/10

Skąd czerpiesz wiedzę na temat profilaktyki ginekologicznych chorób kobiecych (raka jajnika, szyjki macicy, piersi)?

Wyślij ankietę bez otrzymywania wyników

Kup online