Zawalcz o swój komfort w okresie menopauzy!

Menopauza to trudny okres dla wielu kobiet. W tym czasie w organizmie kobiety zachodzi szereg zmian, które mają wpływ nie tylko na sferę psychiczną, ale i fizyczną. Jak menopauza wpływa na życie kobiet? Czy zmienia życie intymne? Posłuchaj rozmowy z Jolą, która szczerze opowiada o swoich doświadczeniach.

Menopauza jest naturalnym etapem w życiu każdej kobiety. W tym okresie w organizmie zachodzą liczne zmiany, które mogę być przyczyną występowania uciążliwych objawów intymnych.

Obniżenie poziomu hormonów płciowych sprawia, że pochwa staje się cienka, sucha, bardziej wrażliwa. Dlatego kobiety w wieku menopauzalnym są bardziej podatne na podrażnienia i infekcje intymne.

W czasie menopauzy powinnaś poświęcać więcej uwagi Twojemu zdrowiu intymnemu. Nie pozwól, aby nieprzyjemne dolegliwości obniżały jakość Twojego codziennego życia.

Tantum Rosa to sprawdzony lek, który szybko zwalcza objawy podrażnień i infekcji intymnych. Dzięki swoim właściwościom skutecznie niweluje ból, świąd, pieczenie, zaczerwienienie i obrzęk okolic intymnych.

Tantum Rosa to lek dostępny w aptece bez recepty.

Dwa sposoby na leczenie dolegliwości intymnych


  • Dwie formy produktu – gotowy roztwór w buteleczkach i proszek do rozpuszczania w wodzie
  • Leczy objawy podrażnień i infekcji intymnych
  • Szybkie działanie przeciwbólowe od pierwszego dnia stosowania
  • Nie wpływa negatywnie na naturalną florę pochwy
  • Lek OTC, nie kosmetyk

Dowiedz się więcej

Zobacz także


Zobacz więcej
Kup online