Zapomnij o bólu i ciesz się macierzyństwem!

 Tantum Rosa od 25 lat pomaga mamom w połogu

W czasie połogu w organizmie kobiety zachodzą dynamiczne zmiany. Psychika próbuje dostosować się do nowej sytuacji, a ciało stopniowo powraca do formy sprzed ciąży. Często jest to szczególnie trudny okres dla świeżo upieczonej mamy. Z czym wiąże się połóg, czego się spodziewać i jak w tym czasie zadbać o siebie? Obejrzyj szczerą rozmową z Basią, która opowiada o swoich doświadczeniach.

Pierwsze dni po porodzie to wyjątkowy czas. Chcesz w pełni poświęcić się maleństwu, pielęgnować je i celebrować wspólne chwile. Nie możesz jednak zapomnieć o swoim zdrowiu i komforcie.

Po naturalnym porodzie odczuwasz bolesność okolic krocza, zwłaszcza gdy krocze było nacinane lub pękło. Czujesz się obolała, nie możesz usiąść i z trudnością zajmujesz się dzieckiem? Jeśli tak, zastosuj Tantum Rosa proszek do rozpuszczania w wodzie.

Tantum Rosa, lek OTC, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i antyseptycznie przez co szybko łagodzi dyskomfort po porodzie: ból, świąd, pieczenie, obrzęk.

Lek Tantum Rosa działa miejscowo, więc można go bezpiecznie stosować podczas karmienia piersią.

Tantum Rosa proszek do sporządzania roztworu


  • Uśmierza ból i przyspiesza gojenie rany krocza po porodzie naturalnym
  • Bezpieczny lek dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz młodych dziewcząt
  • Szybkie działanie przeciwbólowe od pierwszego dnia stosowania
  • Nie wpływa negatywnie na naturalną florę pochwy
  • Lek OTC, nie kosmetyk

Dowiedz się więcej

Jak dbać o higienę intymną w połogu?


Pierwsze dni po porodzie to intensywny czas dla organizmu kobiety. W połogu niezwykle ważna jest troska zarówno o kobiecą sferę psychiczną, jak i jej ciało – zwłaszcza ranę poporodową. Sprawdź zalecenia dotyczące higieny dla pacjentek po porodzie i dowiedz się jak prawidłowo zadbać o krocze.

Zobacz także


Zobacz więcej
Kup online