Zadbaj o komfort intymny po zabiegach ginekologicznych!

Zabiegi z zakresu ginekologii są dedykowane kobietom w każdym wieku. Coraz więcej z nas decyduje się na zabiegi ginekologiczne chcąc poprawić defekty natury estetycznej bądź poradzić sobie z dyskomfortem związanym z nieprzyjemnymi dolegliwościami intymnymi. Jak radzić sobie z bólem krocza po zabiegu? Czy można przyspieszyć gojenie rany? Posłuchaj rozmowy z Anią, która opowiada o swoich doświadczeniach.

Zabiegi z zakresu ginekologii najczęściej wykonywane są z uwagi na zalecenia lekarskie, ale coraz częściej przeprowadza się je także ze względów estetycznych.

Zabiegi ginekologiczne nie stanowią już tematu tabu. Kobiecy chcą poprawiać jakość swojego życia seksualnego, wygląd okolic intymnych, samopoczucie.

Choć często zabiegi te charakteryzują się niską inwazyjnością, to w okresie rekonwalescencji należy szczególnie zatroszczyć się o swoje zdrowie intymne. Po zabiegu ginekologicznym powinnaś zwracać uwagę na higienę okolic intymnych i wspierać prawidłowy proces gojenia się rany.

Tantum Rosa to produkt odpowiedni do stosowania w profilaktyce pooperacyjnej. Korzystnie wpływa na gojenie się rany i zmniejsza ryzyko nadkażenia. Dzięki swoim właściwościom szybko zwalcza objawy stanu zapalnego niwelując ból, pieczenie, świąd, zaczerwienienie i obrzęk okolic intymnych.

Tantum Rosa to lek dostępny w aptece bez recepty.

Dwa sposoby na leczenie dolegliwości intymnych


  • Dwie formy produktu – gotowy roztwór w buteleczkach i proszek do rozpuszczania w wodzie
  • Leczy objawy podrażnień i infekcji intymnych
  • Szybkie działanie przeciwbólowe od pierwszego dnia stosowania
  • Nie wpływa negatywnie na naturalną florę pochwy
  • Lek OTC, nie kosmetyk

Dowiedz się więcej

Zobacz także


Zobacz więcej
Kup online